Ciśnieniomierze

O firmie

Uwaga. Strona nie używa plików cookies.

 

Firma F.H.P.U. ABI KOJAK jest bezpośrednim importerem artykułów medycznych.

Wszystkie importowane przez nas wyroby, kupowane są wyłącznie u ogólnoświatowych producentów posiadających wymagane Certyfikaty Jakości, potwierdzone auditem znanych europejskich firm.

Nasz towar sprzedajemy do około 350 odbiorców w Polsce. Są to hurtownie medyczne i farmaceutyczne, serwisy, sklepy medyczne, szpitale, przychodnie, apteki, a także klienci indywidualni.

Wszystkie sprzedawane towary posiadają stosowne Certyfikaty,  deklaracje CE, instrukcje w języku polskim, oraz są prawidłowo oznakowane zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.

Sprzedajemy hurtowo i detalicznie: ciśnieniomierze lekarskie mechaniczne i elektroniczne, części do nich, inhalatory, stetoskopy, termometry cieczowe-bezrtęciowe, termofory gumowe i w pokrowcu, poduszki elektryczne, gruszki medyczne.

Cały asortyment znajduje się w ciągłej sprzedaży, a nasze atrakcyjne ceny hurtowe wynikają z niskich kosztów własnych, oraz niewielkich marż handlowych.

Współpracujemy z serwisami ciśnieniomierzy na terenie kraju w 26 miastach, (zakładka SERWISY) oraz sprzedajemy wszystkie możliwe części do nich w szerokim asortymencie.

Dbając o jakość sprzedawanych wyrobów, każdy produkt przed wysyłką przechodzi w firmie kontrolę.

Zamówiony towar wysyłamy kurierem, zwykle w następny dzień roboczy.

W trosce o zadowolenie naszych odbiorców hurtowych - jesteśmy elastyczni w zakresie ustalania cen, warunków dostawy i płatności.

Zamówiony towar wysyłamy do klientów indywidualnych, zgodnie z regulaminem sklepu internetowego, dostępnym na stronie.

 

Dane adresowe firmy :

Firma Handlowo, Produkcyjno, Usługowa, ABI KOJAK

2 Pułku Lotniczego 1C, 31-867 Kraków

Tel/fax: 12 251 16 51; 

e-mail: abikojak@abikojak.pl

strona: www.abikojak.pl